تماس با ما
Charls

شماره تلفن : 86-13584127281

WhatsApp : +8613584127281

Jiangyin Sunrich Machinery Technology Co., LTD

Sunrich را انتخاب کنید که محصولات 4G دریافت خواهید کرد!

  • Jiangyin Sunrich Machinery Technology Co., LTD
  • Jiangyin Sunrich Machinery Technology Co., LTD
  • Jiangyin Sunrich Machinery Technology Co., LTD
  • Jiangyin Sunrich Machinery Technology Co., LTD
  • Jiangyin Sunrich Machinery Technology Co., LTD
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا
نوع کسب و کار: سازنده
مارک های تعداد کارمندان 100~120
فروش سالانه 1280000-1580000 سال تاسیس 2000
صادرات کامپیوتر 50% - 60%
معرفی

شرکت SUNRICH از سال 2008 شروع می شود ، از این پس ما حدود 10 سال سابقه داریم ، اصل ما فقط ارائه محصولات 4G برای مشتریان است.

مواد خوب: ما فقط از مواد جدید استفاده می کنیم ، هرگز از مواد دست دوم استفاده نکنید. کلیه قطعات مهم ماشین آلات از جنس استیل ، چدن ، چدن گره ای است. فقط از مواد خوب استفاده کنید و ماشین ماندگاری بالایی دارد.

کیفیت خوب: تمام قطعات ماشین توسط خودمان تولید می شوند ، می توانیم تمام مواد و کیفیت قطعات ماشین را کنترل کنیم. کارگران ما تجربه زیادی برای فرآیند قطعات ماشین دارند ، ما می توانیم تحمل را کنترل کنیم.

فن آوری خوب: ما همیشه تکنیک دستگاه خود را مطابق با فن آوری پیشرفته خارجی و فن آوری خوب داخلی توسعه می دهیم ، سعی می کنیم ماشین های کاملی را برای مشتری خود تولید کنیم.

خدمات خوب: ما پیشنهاد خوبی را برای شما ارائه می دهیم که چه نوع ماشینی برای تولید شما مناسب است.

همچنین پس از ورود دستگاه به کارخانه شما ، ما تکنسین خود را برای کمک به نصب و راه اندازی دستگاه به شما کمک می کنیم.

اگر مشتریان به تکنسین ما احتیاج داشته باشند می توانند به شما کمک کنند تا کارمندان خود را آموزش دهند تا اینکه آنها درک کنند.

شرکت ما به صورت حرفه ای تولید کننده و صادرات دستگاه مش گبیونی ، خطوط تولید گبیون ،

و انواع محصولات گبیونی از قبیل جعبه گابیون ، تشک گابیون ، گونی گونی و ریزش سنگ

توری محصولات ما در بیش از 40 کشور یا منطقه ، مانند مالزی ، تایلند ، ویتنام ، اسپانیا ، آفریقای جنوبی ، آفریقای شمالی ، ایران ، هند ، مراکش و غیره به فروش رسیده است.

ما برای بازدید از کارخانه ما از مشتریان خارجی و داخلی استقبال می کنیم. ما را انتخاب کنید که شما پیشنهادات خوبی خواهید دید ، تکنسین خوب ، خدمات پس از فروش خوب.

تاریخ

شرکت SUNRICH از سال 2008 شروع می شود، از آن به بعد ما حدود 10 سال سابقه داریم، اصل ما فقط ارائه محصولات 4G برای مشتریان است.

ما شروع به تولید سری مدل GLL مدل سبک GLL برای تولید مش سیم شش ضلعی از سال 1980. ما هفت نوع این ماشین آلات است که می تواند بافت مش سیم در دیافراگم های مختلف. این دستگاه ها می توانند سیم را تا قطر 1.2 میلیمتر ببرند. دو نوع ماشین در این سری وجود دارد: یک سر و دو سر. ماشین یک ردیف می تواند تا عرض 1.2 متر و دو برابر 2.2 متر را داشته باشد. هنگامی که در وسط جدا می شود، دستگاه دوجانبه می تواند به طور همزمان دو شبکه گسترده 1 متری داشته باشد. انواع ماشین های 1/2 'و 3/4' می توانند پس از تغییرات لازم بافت سیم مش سیم پیچ را تولید کنند تا یک نوع مش سیم تولید شود که به طور گسترده به عنوان اسکلت برای آسیاب آزبست استفاده می شود.

ما این دستگاه را از مدل LNWL-1، LNWL-2 به LNWL-3 در این سالها توسعه داده ایم، ما همچنین داریم

تجربه فنی بسیار حرفه ای فنی حرفه ای بین المللی برای ساخت ماشین آلات و سیستم گابیون است.

مش بافته ساز پیشرفته

ماشین کویل بهار توسعه می یابد

سرویس

کمیسیون: ما تکنسین خود را به کارخانه خود ارسال می کنیم تا دستگاه را به صورت خودکار 7 روز به صورت رایگان برطرف کنیم اما هزینه خرید بلیط هواپیما، هزینه غذا و اقامت ما را پرداخت می کنیم.

گارانتی: ما تجهیزات را برای یک سال از تاریخ معرفی تجهیزات موجود تضمین می کنیم. فروشنده در قطعات یدکی حمل و نقل یک ساله عمل طبیعی را در بر می گیرد.

مشکل در تونس

تیم ما